هزینه لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1402 چقدر است ؟

آنچه می خوانید...
هزینه لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1402 به فاکتورهای متفاوتی چون اندازه لابیاها، نوع روش انتخابی و.. بستگی دارد.

لابیاپلاستی جزو عمل های روز زیبایی برای لابیا های ورودی واژن در بانوان است. لابیاپلاستی از دو واژه ی لابیا و پلاستی که لابیا به معنای لبه و پرده و پلاستی به معنای زیبایی هست تشکیل شده است. به طور کلی اصطلاح لابیاپلاستی به روشی گفته می شود که اندازه لبه های بیرونی آلت تناسلی خانم را به اندازه دلخواه و مناسب آن را کاهش می دهد.

وظیفه ی اصلی لابیا برای محافظت از واژن و پوشش دهی ساختار های داخلی مانند لابیا مینورا و کلیتوریس را بر عهده دارد. ولیکن وقتی به دلایلی چون افزایش سن یا رابطه جنسی بسیار، لابیاها بزرگ و بلند می شوند. چرا که لبه های بلند و بیرونی واژن موجبات درد و خارش در حین برقراری رابطه جنسی یا در طی انجام فعالیت های روزمره وگاهی عفونت ایجاد کند. لابیاپلاستی برای جوان سازی واژن انجام می شود و علاوه بر آن می تواند ناراحتی های که بسیاری از خانم از لابیا های بلند تجربه می کنند، تسکین دهد.

عکس متحرک با لوگوی اینستاگرام

هزینه جراحی لابیاپلاستی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

دختر نشسته

یکی از فاکتورهای مهم برای انجام عمل لابیاپلاستی هزینه آن است. هزینه ی عمل لابیاپلاستی به دلیل آنکه عمل زیبایی به حساب می آید، تحت پوشش بیه قرار نمیگیرد و بیمه تنها بخش مرتبط با عفونت را در صوت وقوع بر عهده میگیرد.

فریب هزینه های بسیار پایین یا بسیار بالای عمل لابیاپلاستی رو نخورید!!!!

عمل لابیاپلاستی، در عین سادگی، عمل بسیار حساسی است. این عمل باید با ظرافت و دقت کامل انجام شود، تا فرد دچار عوارض لابیاپلاستی نشود، در غیر این صورت عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت.

افراد غیر متخصص برای این جراحی مبالغ بسیار پایین تر یا بالاتر از آنچه لازم است، دریافت میکنند!! که باید بدانید افراد متخصص هرگز مشابه آن مبالغ را دریافت نخواهند کرد.

هزینه ی لابیاپلاستی به عوامل متفاوتی از جمله شکل لابیای هر فرد، نوع عمل و تکنیک به کار رفته بستگی دارد. نکته ی مهم در عمل لابیاپلاستی اینست که بیمار باید پیش از اقدام به جراحی، تمامی آزمایشات و سوابق پزشکی خود را به پزشک معالج ارئه دهد، تا نتیجه ی هرچه بهتر از جراحی حاصل شود.

در این بخش پیام تشکر و رضایت مراجعه کننده عزیز از انجام جراحی لابیاپلاستی و تاثیرات آن بر زندگی ایشان را می شنوید :

هزینه عمل لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

عوامل موثر بر هزینه ی عمل لابیاپلاستی بسیار متنوع است. موارد موثر در آن، عبارتند از:

  • تکنیک جراحی

**باید توجه داشت که تکنیک های لابیاپلاستی چند مورد مختلف است. در لابیاپلاستی با لیزر نوع برند لیزر استفاده شده، اهمیت بسیار بالایی در تعیین قیمت جراحی دارد.

  • شکل و فرم لابیای مینور
  • میزان برش های مورد نیاز در جراحی
  • مواد مصرفی و ابزار جراحی ( نخ و بخیه، لیزر)
  • همراه شدن لابیا پلاستی با سایر جراحی های زیبایی
  • محل انجام لابیاپلاستی (کلینیک یا بیمارستان)

هزینه بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران؟!

این عمل به دو صورت کلی انجام می شود و شامل لابیاپلاستی با جراحی که خونریزی زیادی دارد و بخیه لازم هست. روش دیگری عمل لابیاپلاستی که با لیزر است که درد و خونریزی کمتری دارد و سرعت التیام در آن بالاست.

عفونت پس از عمل، یکی از شایع ترین عوارض عمل لابیاپلاستی است.

لابیاها-قبل-و-بعد-از-عمل

به همین خاطر انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی تهران متخصص بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا لابیا در نقطه ی حساسی از بدن بانوان قرار گرفته و در صورت بروز هرگونه عفونت میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

ازاین رو افرادی که با هزینه های بسیار پایین تر از نرخ معمول این جراحی را انجام می دهند، باید با بررسی و آگهی کامل انتخاب شوند.

در صورت اطلاع از هزینه جرحی لابیاپلاستی در سال 1402 توسط دکتر پوپک یحیوی، با شماره ها زیر تماس بگیرید.

نتیجه گیری:

هزینه جراحی لابیاپلاستی در سال 1402 به عوامل مختلفی چون مهارت پزشک، اندازه لابیاها و محل عمل و… بستگی دارد.

فریب هزینه های بسیار بالا یا بسیار پایین را نخورید. عمل لابیاپلاستی یک عملی بسیار حساس است و باید توسط متخصص زنان ماهر انجام شود.

سوالات هزینه لابیاپلاستی

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *