Search
Close this search box.
مزایای جراحی زیبایی واژن

مهم ترین مزایای جوانسازی واژن برای خانم ها

آنچه می خوانید...

مزایای جوانسازی واژن برای خانم ها ایجاد احساس بهتر و افزایش اعتماد به نفس در روابط زناشویی است. احساس خوبی که از داشتن واژن بدون عیب و نقص در خانم ها تزریق می شود از مهم ترین مزایای جوانسازی واژن است. همچنین جوانسازی وازن باعث می شود تا تحریک پذیری جنسی در خانم ها افزایش یافته و بهبود ارگاسم صورت بگیرد.

امروزه با توجه به مشکلات زناشویی و اختلالات جنسی که وجود دارد اعمال جراحی زیبایی واژن کمک می کند تا ساختار آسیب دیده و یا دارای مشکل واژن به خوبی ترمیم و درمان شود. جوانسازی وازن در خانم ها باعث ایجاد ظاهر زیبا تر ، قرینه و بدون تیرگی می شود. معمولا جراح زیبایی واژن با در نظر گرفتن مشکلات واژن روش های درمانی مناسب را در نظر گرفته و طبق آن دستورات و عمل های لازم را انجام می دهد.

مزایای جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن ممکن است شامل یکی از موارد زیر باشد:

فواید جراحی زیبایی واژن

به طور کلی، مزایای جراحی زیبایی واژن شامل موارد زیر است:

  • جوانسازی واژن به منظور تحریک بیشتر کلیتوریس
  • افزایش اعتماد به نفس
  • افزایش زیبایی در ظاهر فرد
  • درمان خشکی واژن
  • ارگاسم بهتر
  • افزایش میل جنسی در زنان
  • کاهش درد در ناحیه تناسلی

افزایش اعتماد به نفس با جراحی زیبایی واژن

معمولا خانم ها با وجود ناحیه تناسلی تیره، دارای لابیا بیرون زده و یا گشاد شده در اثر زایمان یا چاقی دچار کاهش اعتماد به نفس می شوند. کم بودن اعتماد به نفس در خانم ها باعث می شود که احساس خوبی در روابط زناشویی نداشته باشند و نسبت به آن احساس شرم و ناراحتی کنند. با انجام جراحی لابیاپلاستی حس اعتماد به نفس و رضایت جنسی در خانم ها افزایش یافته و باعث می شود تا عملکرد جنسی شان نسبت به گذشته بهبود یابد.

از بین بردن خشکی واژن با لیزر واژن

جراحی زیبایی واژن تنها شامل اعمال زیبایی و ترمیمی نمی شوند و معمولا درمان های تخصصی برای مشکلات واژن مانند افتادگی واژن یا خشکی آن را در بر می گیرد. با درمان خشکی واژن مشکلات درد و خونریزی واژن از بین رفته و این مساله رابطه جنسی دردناک را نیز بهبود می بخشد. به کمک جراحی زیبایی واژن رفع خشکی آن انجام می شود که ممکن است یکی از مشکلات شایع در خانم ها برای عدم برقراری رابطه جنسی باشد.

خوشبختانه امروزه استفاده از لیزر در درمان مشکلات واژن دارای تاثیرات چشمگیری است که می تواند بهبودی و رضایت بالایی را در بر داشته باشد.

دستگاه های لیزر در درمان مشکلات زنان کاربرد های بسیاری دارند و یک روش کم تهاجمی است که با حداقل عوارض همراه است و در درمان خشکی واژن و جوانسازی واژن بسیار موثر است.

کاهش گشادی واژن با جراحی زیبایی

یکی از مشکلاتی که در اثر زایمان طبیعی یا تغییرات وزنی شدید ایجاد می شود، گشادی واژن است. با جراحی زیبایی واژن می توان آسیب های وارد شده به دهانه و ورودی واژن را درمان نمود. یکی از مزایای جراحی زیبایی واژن کاهش میزان گشادی آن است. واژینوپلاستی جراحی است توسط بهترین جراح زیبایی واژن انجام می شود که دارای نتایج بسیار مطلوبی برای خانم هایی با رحم گشاد شده خواهد بود. نوعی جراحی برای درمان گشاید واژن است که باید تحت بیهوشی انجام شود. در این جراحی بافت اضافی واژن برداشته می شود و عضلات بهم بخیه زده می شود.

مزایای جوانسازی واژن برای خانم ها از بین بردن احساس ناخوشایندی است که در اثر گشاد شدن واژن به همراه دارند.

زمانی که واژن بانوان با تغییرات نا مناسبی مانند تیرگی و گشادی همراه می شود، روحیه و میل به ایجاد رابطه های صمیمانه در آن ها از بین می رود. این تغییرات نه تنها در شخص تاثیر گذار است بلکه در زندگی زناشویی و کیفیت روابط جنسی شان اثر گذار خواهد بود. با درمان گشادی واژن با روش های نوین مشکلات ایجاد شده در این خصوص به خوبی برطرف و کنترل می شوند.

بالا کشیدن رحم افتاده با جراحی زیبایی

یکی از عمل های زیبایی واژن که افراد بسیاری به آن احتیاج دارند، درمان افتادگی رحم است. این عارضه باعث ایجاد بی اختیاری ادرار در خانم ها می شود و در موارد شدید فرد با بیرون زدگی رحم و رابطه جنسی دردناک رو به رو است. یکی از مزایای جراحی زیبایی واژن برای خانم ها بالاکشیدن رحم افتاده است و کمک می کند که به راحتی فرد مانند گذشته فعالیت های روزمره را انجام دهد.

بی اختیاری ادرار در اثر افتادگی رحم ممکن است انجام فعالیت و کارهای معمولی روزانه خانم ها را تحت تاثیر قرار دهد.در این وضعیت فرد با کوچک ترین فشار مثانه دچار نشت ادرار خواهد شد.

بهبود کیفیت رابطه جنسی

یکی از مهم ترین و بهترین مزایای جراحی زیبایی واژن بهبود کیفیت رابطه جنسی است. امروزه بسیاری از مشکلات زوجین شامل کم بودن میل و احساس جنسی خانم ها است. جراح واژن با در نظر گرفتن مشکلات موجود درمان های مناسبی برای رفع ایرادات واژن در نظر می گیرد و با درمان یا ترمیم آن کمک می کند تا شرایط ایده آلی برای بهبود ارگاسم در خانم ها ایجاد شود.

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *