Search
Close this search box.
بهبود ارگاسم

راهکارهای افزایش و بهبود ارگاسم در زنان

آنچه می خوانید...

تجربه ارگاسم در خانم حین رابطه جنسی یک مساله مهم است که کمتر به آن توجه می شود. اگر خانمی اوج لذت جنسی را تجربه نکند ممکن است در آینده دچار مشکلاتی در روابط زناشویی شود. همان گونه که مرد نیاز به تجربه ی لذت جنسی ایده آل دارد، زن هم به همان اندازه نیازمند احساس های خوشایند از روابط جنسی است. امروزه مشکلات جنسی ناشی از عدم رضایت جنسی در زوجین رو به افزایش است. اگر مشکلات و بیماری های روانی در این عارضه نقش نداشته باشد راهکارهای مناسبی برای افزایش و بهبود کیفیت ارگاسم در زنان وجود دارد که می تواند برای درمان مشکلات جنسی مفید باشد. در این مطلب سعی داریم تا روش های مناسب برای افزایش میل جنسی و ارگاسم خانم ها را خاطر نشان نماییم. در نهایت سوالات و چالش های خود را با ما در میان بگذارید. با ما همراه باشید .

بهبود ارگاسم

روش های درمان بی میلی جنسی در زنان

امروزه تکنیک ها، جراحی ها و روش های مختلفی برای درمان بی میلی جنسی در زنان ارائه شده است. البته قبل از اینکه پزشک بخواهد روشی را پیشنهاد دهد، نیاز است که در این زمینه مشاوره ای دقیق داشته باشید. شما در مشاوره قبل از درمان تمامی مشکلات و چالش های خود را بیان می کنید و جراح زیبایی واژن با توجه به دلیل اصلی میلی جنسی شما بهترین تصمیم گیری را انجام می دهد. ممکن است مشکل شما تنها بعد روانی داشته باشد و نیاز به دریافت مشاوره از روانشناس را هم داشته باشید اما ممکن است بی میلی جنسی و عدم تجربه ارگاسم در شما دلیل فیزیکی داشته باشد که با انجام روش ها و یا جراحی های زیبایی زنان قابل درمان باشد. در نهایت روش های درمان ارگاسم زنان شامل موارد زیر خواهد بود :

بهبود ارگاسم با تقویت نقطه جی

نقطه ی جی در قسمت جلویی واژن قرار دارد و یک محدوده ی کوچک از واژن را شامل می شود. در زمان برخورد آلت تناسلی با این محدوده تحریک پذیری بسیاری در زنان ایجاد می شود. ممکن است این نقطه در یک فرد بسیار برجسته و قابل لمس باشد و در فردی دیگر آنگونه که باید و شاید وجود نداشته باشد. نقطه ی جی نقطه ی حساس در واژن است که در زمان لمس باعث می شود که شما احساس خوشایندی از ارگاسم را تجربه کنید. یکی از روش های درمان ارگاسم تقویت نقطه جی با تزریق ژل است که با برجسته کردن این ناحیه کمک می کند که در زمان دخول برخورد بیشتری با این ناحیه وجود داشته باشد و در نهایت تحریک در زنان افزایش یابد. نقطه جی از نظر موقعیت در پشت کلیتوریس قرار دارد و به اندازه یک عدس یا شاید نخود کوچک باشد که در حین رابطه جنسی کمک می کند که زن به اوج لذت جنسی برسد. می توان این اقدام را هم زمان با جراحی زیبایی کلیتوریس نیز انجام داد. شاید شما به این نقطه ی حساس توجه نکرده باشید اما با انجام معاینه ای بالینی توسط بهترین جراح زیبایی واژن قابل تشخیص و تقویت خواهد بود. انجام این عمل به افرادی که سلامت واژن خوبی را در اختیار دارند و تنها مشکل تحریک پذیری دارند توصیه می شود.

افزایش ارگاسم با لابیاپلاستی

ظاهر واژن در رابطه جنسی بسیار مهم است، همانطور که آقایان به آلت تناسلی شان اهمیت می دهند، زنان نیز باید به ظاهر و زیبایی واژن خود اهمیت دهند، یک واژن سفید، زیبا و بدون لابیا بیرون زده حس خوشایندی در خانم ها ایجاد می کند. داشتن زیبایی و ظرافت در واژن کمک می کند که اعتماد به نفس بیشتری برای برقراری رابطه جنسی داشته باشید. بسیاری از خانم از بیرون زدگی لابیا و آویزان بودن بخشی از آن احساس شرم دارند و با توجه به این مساله در مسائل جنسی پیش قدم نمی شوند و سعی می کنند که خود را قربانی احساساتشان نمایند. اگر از ظاهر واژن خود راضی نیستید و به همین دلیل است که نمیخواهید رابطه جنسی با کیفیتی داشته باشید بهترین گزینه ی درمانی برای شما لابیاپلاستی است. لابیاپلاستی کمک می کند بافت واژن زیباتر، تراشیده تر و مرتب تر شود. همچنین از بهترین جراح لابیاپلاستی بخواهید که تا جای ممکن قسمت کلیتوریس را در زمان جراحی برجسته کند تا شما تحریک پذیری بیشتری را در زمان لمس و یا رابطه جنسی تجربه کنید. لابیاپلاستی اعتماد به نفس و زیبایی واژن را دو چندان می کند.

تجربه ارگاسم با تنگ کردن واژن

اگر زایمان طبیعی داشته باشید و یا اینکه دچار نوسانات وزنی باشید ممکن است ورودی واژن و کانال آن گشاد شده باشد. برخی از خانم ها هم به طور ذاتی واژن تنگی ندارند و همین مساله باعث می شود که شما رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه نکنید. یکی از مهم ترین مسائلی که کیفیت ارگاسم را افزایش می دهد تنگ بودن واژن است، واژن تنگ احساس خوبی را در شما ایجاد می کند و باعث می شود که اعتماد به نفس و اشتیاق بیشتری برای زندگی زناشویی تان داشته باشید. اینکه شما یک واژن تمام و کمال و ایده آل داشته باشید کمک می کند که از نظر روانی حق تجربه ارگاسم را به خود بدهید. بنابراین می توانید با انجام جراحی تنگ کردن واژن این امتیاز را کسب کنید.

تجربه ارگاسم با سفید کردن واژن

سیاهی کشاله ران و ناحیه خارجی واژن ، یک مساله دیرینه است که بسیاری از خانم ها با آن درگیر هستند. سیاهی واژن علاوه بر اینکه باعث حس ناخوشایند در شما می شود ، عاملی است که اعتماد به نفس و اشتیاق شما را برای برقراری رابطه جنسی سرکوب می کند. امروزه روش های نوینی برای سفید کردن واژن ارائه شده است که می تواند به خوبی تمامی آثار سائیدگی وتیرگی را برطرف کرده و به شما کمک کند که از زیبایی آن لذت ببرید. یکی از بهترین درمان ها برای تجربه ی ارگاسم خانم ها سفید کردن واژن است.

سخن پایانی

با انجام روش های مختلفی که برای بهبود کیفیت روابط جنسی و ارگاسم خانم ها ارائه شده است، می توانید نقش مهمی در رفع مشکلات و بی میلی جنسی داشته باشید. اهمیت زیبایی واژن امروزه بیش از گذشته است و تمامی خانم ها سهم ویژه ای در تجربه ی لذت جنسی بیشتر در طول زندگی زناشویی را خواهند داشت.

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *