افزایش میل جنسی

روش های افزایش میل جنسی در زنان

آنچه می خوانید...

میل جنسی در خانم ها یکی از مبحث هایی است که با احساس شرم و ناراحتی در زنان همراه است و معمولا کمتر نسبت به آن توجه می شود و یا در این رابطه صحبت های کمی می شود. خوشبختانه امروزه آگاهی در این زمینه بیشتر از گذشته است و زنان نیز در این باره تحقیقات و پیگیری های بیشتری دارند. کاهش میل جنسی در زنان علل و عوامل مختلفی دارد که بیشتر از نظر جسمی و روانی ایشان را تحت فشار قرار می دهد. کم بودن میل جنسی زنان در بیشتر روابط زناشویی باعث احساس سردی و دلزدگی زندگی زناشویی می شود که با توجه به اهمیت این مساله نیاز به بررسی و ارائه روش هایی برای بهبود ارگاسم در زنان است. در این مطلب سعی داریم که راه‌های افزایش میل جنسی در زنان را بیان و آگاهی لازم در این زمینه را ایجاد نماییم .

افزایش میل جنسی

چرا میل جنسی زنان کم می شود؟

کاهش میل جنسی در زنان بسته به عوامل متعددی است که به مرور زمان در اثر سرکوب یا عدم توجه بیشتر می شود.

تمایلات جنسی در خانم‌ها با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند دچار تغییر می شود ، ممکن است کم شدن احساسات جنسی به صورت موقت و با توجه به شرایط محیطی یا روانی فرد باشد . به طور طبیعی احساسات جنسی زنان دچار فراز و نشیب‌هایی در طول زندگی است که توجه به آن کمک می کند در زمان مناسب مدیریت و درمان شود. برخی از عوامل مانند تغییرات هورمونی ، تغییرات وزنی ، تغییرات زندگی مانند بارداری و زایمان نقش اساسی در میل جنسی زنان دارد. ممکن است بی میلی جنسی زنان به دلایل زیر نیز ایجاد شود:

 • عدم اعتماد به نفس کافی نسبت به ناحیه تناسلی و اندام
 • احساس شرم و حیا برای برقراری رابطه جنسی با همسر
 • عدم تجربه ارگاسم و لذت جنسی در رابطه زناشویی
 • احساس درد در زمان مقاربت
 • تجربه رابطه جنسی نا مناسب و خشن
 • عدم ارتباط احساسی با همسر
 • عدم اعتماد به نفس جنسی
 • نداشتن شرایط ایده آل واژن مانند گشادی و یا تیرگی ناحیه تناسلی
 • سایر موارد

در صورتی که شما از بی میلی جنسی رنج می برید یا این مساله در روابط زناشویی تان تاثیر گذار است با بهترین جراح زیبایی واژن مشاوره و روش های بهبود ارگاسم در خانم ها را مورد بررسی قرار دهید. در این مشاوره شما می توانید انتظارات و مشکلات خود را مطرح و از بهترین روش ها برای ایجاد رابطه زناشویی گرم و صمیمی کمک بگیرید.

بهترین راهکارهای افزایش میل جنسی در خانم ها

اگر به دنبال بهترین روش برای افزایش میل جنسی زنان هستید در این بخش موثرترین راهکار ها که انواع جراحی زیبایی واژن است خاطر نشان شده است . به طور کلی برای درمان بی میلی جنسی در زنان بعد از تشخیص دقیق علت می توان یک یا چند روش زیر را مد نظر قرار داد:

عمل لابیاپلاستی

می توانید از جراحی لابیاپلاستی کمک بگیرید. در این روش لبه های بیرون زده واژن که سیاه و تیره هستند و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد کرده اند از بین رفته و باعث ایجاد فرم و ظاهر زیبا تری در واژن می شود.

هدف از انجام لابیاپلاستی ایجاد فرم قرینه در واژن و کاهش دادن لب های کوچک بوده به طوری که آن‌ها در زیر لبهای بزرگ خود قرار نگیرند و دیگر آویزان و یا شل نباشند. ممکن است در زمان پوشیدن لباس های زیر تنگ احساس درد و سوزش کنید که به راحتی با این عمل این مشکل برطرف می شود. همچنین ظاهر زیبای بعد از لابیاپلاستی اعتماد به نفس جنسی تان را افزایش می دهد و تمایل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی دارید.

عمل تنگ کردن واژن

یکی از مشکلات جنسی زنان گشاد شدن واژن بعد از زایمان و یا چاقی است که می تواند تاثیرات مخربی در روحیه شان داشته باشد. احساس تنگی واژن به شما اعتماد به نفس بالایی می دهد و این که بدانید شریک جنسی تان از برقراری رابطه با شما نهایت لذت را می برد می تواند انگیزه ای باشد برای اینکه به جراحی تنگ کردن واژن فکر کنید. این عمل کمک می کند که آثار افتادگی و شلی واژن به خوبی از بین رفته و کانال ورودی آن تنگ و ارتجاعی شود.

افزایش حالت ارتجاعی واژن توسط جراحی و لیزر ممکن است که با توجه به شرایط شما بهترین شیوه برای تنگ کردن انتخاب می شود. تنگ کردن واژن نیاز به دوره نقاهت طولانی ندارد و شما بعد از دریافت مشاوره می توانید نسبت به انجام آن اقدام نمایید در نظر داشته باشید که انجام این جراحی توسط بهترین جراح تنگ کردن واژن نتیجه ای ایده آل به همراه خواهد داشت.

تزریق ژل و چربی در واژن

تزریق ژل و چربی به واژن کمک می کند که بافت آسیب دیده و افتاده آن بازسازی شود . به خوبی قسمت های افتاده و پوست آسیب دیده واژن ترمیم می شود و ظاهر آن جوان و شاداب خواهد شد. تزریق چربی در واژن بسیار شگفت انگیز است و باعث سفید شدن این ناحیه نیز خواهد شد. در نهایت مزایای تزریق ژل و چربی در واژن شامل موارد زیر است:

 • باعث رفع چین و چروک ناحیه تناسلی می شود
 • فرم زیبایی به آن داده و لاغری ناحیه تناسلی را برطرف می کند.
 • باعث رفع افتادگی پوست ناحیه تناسلی می شود.
 • رفع شل شدگی پوست واژن را به همراه دارد.

تقویت نقطه حساس واژن

تزریق ژل در نقطه جی کمک می کند که تحریک پذیری خانم ها در زمان رابطه جنسی بیشتر شود. این ناحیه که در پشت کلیتوریس قرار دارد تحریک جنسی را دو چندان کرده باعث می شود که لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید. با تجربه ارگاسم بعد از آن شما تمایل به برقراری رابطه مجدد داشته و از این طریق بی میلی جنسیان را کنترل می کنید.

تزریق ژل بسیار مطلوب و مورد تایید است و حدودا ژل مورد نیاز برای تزریق در نقطه جی 1.5 تا 2.5 سی سی خواهد بود، این روش ایمن و بدون نیاز به نقاهت است که نتایج آن فورا مورد بررسی و قضاوت قرار می گیرد. این تکنیک بدون درد و به صورت سرپایی است و تاثیرات خوبی روی میل جنسی زنان دارد .

نتیجه گیری

امروزه با توجه ب اهمیت روابط زناشویی و کیفیت آن مهم است که به مسائلی مانند بی میلی جنسی زنان نیز توجه شود. از این رو از روش های افزایش میل جنسی مانند لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن یا تکنیک هایی مانند تقویت نقطه جی و سفید کردن واژن کمک گرفته می شود ، که تاثیرات بسیار خوبی روی بالابردن میل جنسی زنان دارد.

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *