Search
Close this search box.
جراحی واژن

بهترین جراح تنگ کردن واژن در تهران

آنچه می خوانید...

امروزه بیش از هر دوره ای توجه به مسائل و مشکلات جنسی قابل توجه است.یکی از عارضه هایی که بعد از زایمان طبیعی و یا بالارفتن سن ایجاد می شود گشاد شدن کانال واژن است که نیاز به جراحی تنگ کردن واژن دارد.با ما در بررسی علل و روش های درمان گشادی واژن همراه باشید.

دسترسی سریع به مطالب مفید

گشاد شدن واژن عارضه ای است که می تواند زندگی زناشویی و یا شخصی تان را تحت تاثیر قرار دهد. اگر چه نمی ‌توانید این تغییرات را ببینید؛ زیرا در داخل واژن رخ می ‌دهند، اما ممکن است بتوانید آن ها را احساس کنید. این مشکل ممکن است همه چیز را از عدم کنترل مثانه گرفته تا کاهش احساس و لذت در طول رابطه جنسی تحت تأثیر قرار دهد.

در صورت تمایل برای دریافت چکیده مطلب می توانید پادکست زیر را گوش دهید:

در این مطلب، نگاهی دقیق ‌تر به نحوه کار، عملکرد و چرایی آن می ‌اندازیم. اگر به حفظ و بهینه ‌سازی سلامت واژن خود علاقه دارید، ممکن است آن را در نظر بگیرید. 

اجزای واژن

زنان اگر شناخت دقیق تری از دستگاه تناسلی خود داشته باشند، در زمان مواجهه با مشکلات و بیماری ها درک بهتری خواهند داشت. دستگاه تناسلی در خانم ها، شامل بخش هایی در خارج و داخل بدن است. بخش های مهم دستگاه تناسلی زنان شامل واژن، رحم، لوله های فالوپ، سرویکس یا دهانه رحم و تخمدان هاست. واژن خانم ها نیز دارای بخش های بیرونی و درونی است که دهانه واژن ، لابیا ماژور ، لابیامینور ، کلیتوریس و مجرای ادرار را شامل می شود که در اثر عوامل مختلف دچار آسیب، التهاب و یا تغییرات می شود و نیاز است که توسط جراح زیبایی واژن مورد بررسی و معاینه قرار بگیرد.

واژن یک لوله الاستیک و ماهیچه ای مانند است که دارای انقباضات خواهد بود، این لوله از طریق وستیبول، رحم را به دنیای بیرون وصل می کند. ورودی واژن در اندازه های مختلف خواهد بود که در زنان به صورت و فرم های مختلفی قرار دارد.اندازه واژن می تواند متفاوت باشد، اما به صورت میانگین حدود ۲.۶ تا ۸ سانتی متر طول دارد و حالت ارتجاعی و منقبضی را به خود می گیرد. بافت واژن بسیار منعطف و کشسان است و در زمان برانگیختگی جنسی، طول آن افزایش یافته و بسیار روان می شود.

اجزای رحم

سرویکس

لوله فالوپ

تخمدان

اندومتریوم

واژن

ورودی واژن

دهانه رحم 

واژن همچنین دارای غدد بارتولین است که وظیفه ی مرطوب نگه داشتن فضای واژن را به عهده دارد. این غده ها حدوده به اندازه ی نخود هستند  و در ورودی واژن قرار دارند. این غده ها مسئول ترشح مایعاتی هستند که نمی گذارند بافت واژن خیلی خشک شود.

به طور کلی واژن برای برقراری رابطه جنسی و یا زایمان به کار گرفته می شود و از اعضای بسیار مهم در دستگاه تناسلی زنان به شمار می رود.در حین رابطه جنسی، واژن به عنوان مخزنی برای جمع آوری منی قبل از رفتن اسپرم ها به سمت دهانه رحم و ادامه سفرشان به سمت رحم و لوله فالوپ، عمل می کند. واژن همچنین به عنوان راه خروجی برای خون دفعی در زمان پریود است.بروز هرگونه مشکل و بیماری در واژن می تواند زندگی روزمره یک زن را تحت تاثیر قرار دهد. گشادی واژن عارضه ای است که بسیاری از خانم ها به آن دچار و از عوارض ناشی از آن رنج می برند.

اگر فکر می کنید واژن شما عملکرد درستی ندارد درمان با فرکانس رادیویی ارزش بررسی دارد.این به ویژه در درمان شلی واژن در مدت کوتاهی پس از زایمان طبیعی موثر است. اما به همان اندازه، در طول یائسگی و بعد از آن، زمانی که آتروفی واژن (نازک شدن و خشک شدن دیواره‌های واژن) رایج است.درمان می ‌تواند تأثیر مثبتی بر همه چیز از رابطه جنسی دردناک گرفته تا افتادگی خفیف داشته باشد.

چرا واژن گشاد می شود؟

گشاد شدن واژن عارضه ای نیست که به یک باره اتفاق بیافتد، معمولا عاملی تهاجمی و یا پیش رونده باعث بزرگ شدن کانال واژن و شل شدن آن می شود. به طور کلی زایمان طبیعی و متعدد از مهم ترین دلایل برای گشاد شدن واژن به شمار می رود.

شل شدن واژن یک عملکرد است که در نتیجه ی تضعیف بافت های واژن اتفاق می افتد، این عارضه زمانی ایجاد می شود که بافت های درونی این قسمت از بدن بنا به دلایل مختلف دچار پارگی شده و یا در مرور زمان حالت کشسانی خود را از دست می دهند.

بی توجهی به گشادی واژن و عدم درمان به موقع آن باعث می شود که میزان مشکلات بیشتر و بیشتر شوند. بنابراین با گذر زمان در صورتی که شما به سلامت این ناحیه از بدن خود به اندازه کافی توجه نکنید، حالت کشسانی که به صورت طبیعی در این قسمت وجود دارد از بین رفته و عملکرد واژن تحت تاثیر قرار می گیرد.

علل-گشاد-شدن-واژن

در این بخش به مهم ترین علل گشاد شدن واژن اشاره نموده ایم :

زایمان طبیعی

زایمان طبیعی

در طول دوران بارداری فشار زیادی به رحم، شکم و عضلات کف لگن که واژن را کنترل می‌کنند، وارد می شود. ممکن است عضلات به مرور زمان تضعیف شده و حالت کشسانی و انقباضی خود را از دست بدهد. عضلات درون لگن، مثانه و واژن را در برگرفته و از آن‎ها پشتیبانی می‌کند. ممکن است در طول تولد نوزاد یا در اثر فشار بارداری آسیب ببینند یا ضعیف شوند که در نتیجه آسیب وارد شده به واژن و ورودی آن خواهد بود.

حمل اجسام سنگین

بلند کردن وسایل و اجسام سنگین فشار زیادی به پایین تنه تان وارد می کند. این فشار بر لگن و اعضای آن نیز وارد می شود.ماهیچه های کف لگن اطراف واژن را احاطه کرده اند. این ماهیچه ها به مرور زمان ضعیف می شوند که باعث می شوند فرد احساس شل شدن و گشادی واژن داشته باشد. از این رو از وارد کردن هرگونه فشار به بدن به خصوص برای بلند کردن و یا حرکت اجسام سنگین خودداری نمایید.

حمل اجسام سنگین
اضافه وزن

اضافه وزن

بالا بودن وزن خانم ها یکی از مهم ترین عامل ها برای افتادگی و گشادی واژن است. چرا که با افزایش وزن باعث ضعف دیواره و عضلات واژن می شوید. ضعیف شدن ماهیچه های واژن در نهایت با گشادی آن همراه است که شما را ابتدا با مشکلات جنسی و بعد با عدم کنترل ادرار همراه می سازد.که ناچار به درمان تکرر ادرار می شوید و در رابطه جنسی تان دچار مشکل خواهید شد. چاقی فشار زیادی به لگن و ورودی واژن وارد می کند که با کاهش وزن قابل کنترل خواهد بود.

یبوست مزمن

عامل دیگری که شاید کمتر به آن توجه شود ابتلای افراد به یبوست است.به طور کلی یبوست باعث افزایش فشار به عضلات کف لگن و ضعف آنها می شود، ضعف در این عضلات در گشادی واژن نقش بسیار مهمی دارند. همچنین طولانی شدن دفع مدفوع و زور زدن زیاد فشار بسیاری به واژن وارد می کند که در طولانی مدت می تواند عاملی برای گشادی واژن محسوب شود. این مساله باید توسط متخصص گوارش درمان شود.

یبوست
اینستاگرام دکتر یحیوی

علائم گشاد شدن واژن

بی اختیاری ادرار

مشکلات دستگاه ادرار

گشاد بودن واژن تنها در مسائل جنسی و زناشویی تاثیر نمی گذارد بلکه می تواند فعالیت های روزمره و زندگی شخصی یک خانم را دچار خلل نماید. به طور کلی ضعیف شدن ماهیچه های کف لگن منجر به بروز مشکلات دیگری هم می شوند، مانند بی اختیاری و یا نشت ادرار. ورزش های کف لگن یا کگل می توانند به تقویت ماهیچه های واژن کمک کنند.

ترشحات واژن

ترشحات غیر عادی واژن

از آنجایی که شلی واژن روی رابطه جنسی با همسر تاثیر مستقیمی می گذارد و با مشکلات دفع ادرار و ناراحتی های دیگر همراه است، یکی از این عارضه ها بروز ترشحات چرکی و خونی است که باید هرچه سریعتر به دنبال علت بروز و درمان آن باشید. ترشحات غیر عادی واژن ، ترشحات بد بو و آزار دهنده از مواردی است که در اثر عملکرد نا صحیح واژن ایجاد می شود و باید توسط بهترین متخصص زنان مورد بررسی قرار بگیرد.

خونریزی رحم

درد و خونریزی در رحم

گشادی وازن باعث می شود که فرد دچار خونریزی و یا لکه بینی در بین عادت ماهیانه شود. همچنین اگر این عارضه شدید باشد بعد از رابطه جنسی درد و خونریزی از رحم ایجاد می شود که علاوه بر نگران کننده بودن این مساله فرد وارد فاز هشدار دهنده برای درمان خواهد شد. چرا که آسیب هایی که به رحم و واژن وارد می شود در آینده مشکل ساز خواهد بود.برای درمان به متخصص زنان مراجعه نمایید.

نارضایتی جنسی

عدم رضایت جنسی

بافت واژن در اثر آسیب انقباض و سفتی خود را از دست می دهد و کیفیت روابط زناشویی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. بافت واژن به طور طبیعی دارای خاصیت کشسانی است.شل شدگی واژن در بانوان زمانی اتفاق می افتد که بافت های درونی واژن بنا به دلایل مختلغ دچار آسیب و یا پارگی شده و این ناحیه خاصیت کشسانی خود را از دست بدهد. نارضایتی جنسی طرفین از عوارضی است که باید تحت درمان قرار بگیرد.

روش های تنگ کردن واژن

امروزه روش های مختلفی برای درمان گشادی واژن ارائه شده است که انتخاب آن با توجه به شرایط بیمار و وضعیت واژن تعیین می شود. روش ها معمولا تهاجمی و غیر تهاجمی هستند که در صورت انتخاب شیوه ی صحیح نتیجه ای بسیار ایده آل ارائه می نمایند. در این دوره تکنیک های بسیار مفیدی برای از بین بردن آثار شلی و افتادگی واژن ارائه شده است که می تواند نقش موثری در بهبودی تضعیفات واژن داشته باشد.در ادامه روش های مهم و کاربردی تنگ کردن واژن اشاره شده است:

تنگ کردن واژن با جراحی

جراحی تنگ کردن واژن در مواردی که افتادگی و گشادی واژن زیاد باشد انجام می شود. در بسیاری از زنان، عمل‌ زیبایی واژن از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند، اما جراح قبل از عمل روش های دیگری را توصیه می کند. در عمل جراحی واژن، به ترمیم و بازگرداندن زیبایی طبیعی واژن پرداخته می‌شود و در نهایت باعث تنگ شدن دیواره واژن و پیوستگی مجدد عضلات آن می گردد. تنگ کردن واژن با جراحی به اصلاح تمامی آسیب های ناحیه واژن می پردازد.

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

استفاده از لیزر کاربردهای فراوانی دارد که در جراحی زیبایی زنان برای تنگ کردن واژن نیز موثر واقع شده است.معمولا اکثر افراد، روش‌های غیر حراجی را به جراحی‌های سخت و پرهزینه ترجیح می‌دهند. تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های تنگ کردن واژن در بین زنان است. انجام این لیزر هیچگونه درد و خونریزی را برای فرد به همراه نخواهد داشت و تنها در چندین جلسه عمل تنگ کردن واژن انجام می‌شود.

تنگ کردن واژن با نخ

برای تنگ کردن واژن با نخ جراح دیواره واژن و عضلات آن را با استفاده از نخ های جاذب و کلاژن ساز لیفت کرده و انسجام خوبی را در آن ایجاد می کند.

یکی از متدها و روش‌هایی که در درمان گشادی و شل شدن واژن پس از زایمان طبیعی، موثر است،متد تنگ کردن واژن با نخ  کمک می کند که دهانه رحم با نخ بالا کشیده شود و این موضع باعث تنگ شدن واژن خواهد شد. معمولا در این روش، نخ‌های مورد استفاده به مدت 12 الی 15 ماندگاری خواهند داشت و سپس بدون نیاز به عمل مجدد جذب بدن خواهند شد.

تمرین کگل

تمرینات کگل

انجام ورزش های مخصوص که ناحیه کف لگن و عضلات آن را قوی تر می کند باعث می شود که شما در تنگ شدن واژن کمک بزرگی به خود نمایید.

• عضلات کف لگن خود را به مدت 5 یا 10 ثانیه نگه دارید و آن را منقبض کنید . این اقدام را حدودا 5 بار در روز استفاده کنید.
• تمرینات کگل را معمولا سه بار در روز می‌توان انجام داد. پزشک معالج می‌تواند به شما در تهیه یک برنامه درمانی مناسب متناسب با نیازهای شما کمک کند.

شیاف تنگ کننده واژن

برخی از خانم ها تمایل به انجام روش های جراحی و یا لیزر ندارند از این رو گول تبلیغات دروغین شبکه های اجتماعی و یا عطاری ها را می خورند. شیاف های تنگ کننده واژن بسیار مضر و مخرب هستند و با ایجاد تنگی موقت احساس کاذبی در آن ها ایجاد می کند.شیاف های واژینال خطرناک و آسیب زننده هستند و به هیچ عنوان مصرف آن ها برای خانم ها توصیه نمی شود.

ابتلا به انواع عفونت ها و ایجاد اختلال در عملکرد رحم و خشک شدن واژن از عوارض ابتدایی آن می باشد.

شیاف تنگ کننده واژن

بهترین روش تنگ کردن واژن

شل شدن و گشادی واژن اتفاق خوشایندی برای خانم ها نیست و ممکن است در انجام امور روزمره دچار مشکلاتی باشند. جدا از مشکلات جنسی که ایجاد می کند نقش مهمی در اعتماد به نفس و عزت نفس خانم ها دارد و یا اینکه آن ها را با مشکلات دستگاه ادرار و درد همراه سازد. وقتی روابط جنسی منظم داشته باشید، جریان خون به واژن شما بیشتر می شود و بافت های واژن سالم تر می مانند. پس سبک زندگی سالم و رژیم غذایی درست داشته باشید تا دستگاه تناسلی شما سالم بماند و استحکام و انعطافش را حفظ کند. شما می توانید از روش های مختلف برای درمان گشادی واژن استفاده کنید. از محبوب ترین تکنیک هایی که برای از بین بردن شلی واژن استفاده می شود تنگ کردن واژن با لیزر است که می باشد که می تواند با کم ترین میزان تهاجم و بدون برش های جراحی نتایج ایده الی را ارائه نماید.

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر چگونه است؟

جوانسازی و تنگ کردن واژن با فرکانس رادیویی (RF) یک عمل زیبایی غیر جراحی برای سفت کردن و تقویت عضلات واژن است. انرژی RF پوست را برای تقویت جریان خون و تحریک تولید کلاژن گرم می کند.

جوانسازی واژن با فرکانس رادیویی می تواند نارضایتی جنسی، سستی لابیا کوچک یا لابیا بزرگ و بی اختیاری ادرار را برطرف کند. برندهای محبوب جوانسازی و تنگ کردن واژن RF عبارت اند از  ThermiVa، Geneveve  و  Votiva.

فرکانس رادیویی به دور از اینکه یک روش صرفا زیبایی شناختی برای فرج باشد، اغلب حس را بهبود می بخشد؛ در نتیجه می تواند اعتماد به نفس جنسی زنان را به طور چشمگیری افزایش دهد. حفظ سلامت واژن و فرج می تواند از بسیاری از مشکلات بعدی جلوگیری کند.

چگونه فناوری فرکانس رادیویی به تنگ شدن واژن کمک می کند؟

فرکانس رادیویی برای گرم کردن پوشش داخلی واژن و فرج استفاده می شود. این دستگاه با بازسازی کلاژن و الاستین باعث بهبود جریان خون و افزایش رطوبت واژن می گردد. همچنین به انقباض و سفتی بافت های واژن کمک می کند. این امر باعث رشد بیشتر کلاژن و الاستین می شود، بنابراین دیواره های واژن قوی تر و حجیم تر می شوند.

در این ویدئو دکتر پوپک یحیوی بهترین روش ها برای از بین بردن گشادی واژن را خاطر نشان کرده اند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره با ایشان در ارتباط باشید و معاینات لازم در این خصوص را انجام دهید.

اگر چه نمی ‌توانید تغییرات دیواره ‌های واژن را مشاهده کنید، اما می ‌توانید آن ‌ها را احساس کنید. افزایش جریان خون که به روان‌ کاری واژن کمک می‌ کند، دیواره‌ های حجیم بهتر می ‌توانند حمایت کنند. همچنین این خبر خوبی برای بسیاری از زنانی است که بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند. همچنین می توان از آن برای سفت کردن بافت های لب استفاده کرد.

چه افرادی به تنگ کردن واژن نیاز دارند؟

بالا بودن سن با سابقه زایمان طبیعی

با توجه به عواملی که اشاره شد، سن و زایمان از مهم ترین عوامل برای ایجاد عارضه گشادی واژن هستند که به شدت بافت این ناحیه را تحت تاثیر قرار داده و باعث می شود که احساس نا خوشایندی در خانم ها ایجاد شود. شاید تصور کنید که تکرر رابطه جنسی باعث کاهش عملکرد آن و در نهایت گشاد شدن آن شود اما این مساله به هیچ عنوان در این عارضه دخیل نیست. با گذشت زمان، زایمان و سن به طور بالقوه می‌تواند باعث شل شدن جزئی و طبیعی واژن شود. زنانی که بیش از یک تجربه زایمان واژینال داشته‌اند، احتمالا دچار ضعف عضلات واژن خواهند شد. با این وجود، پیری و افزایش سن هم می‌تواند باعث شود که واژن شما کمی کشیده شود.

گشادی واژن مادرزادی

به طور کلی جراحی تنگ کردن واژن برای خانم هایی مناسب است که دچار شلی واژن هستند و یا اینکه به طور مادرزادی قطر واژن آن ها زیاد تر از حد معمول است. برخی از خانم ها نیز برای ارتقا و بهبود کیفیت روابط جنسی شان نیز هرچند که زایمان نداشته اند از روش های تنگ کردن واژن کمک می گیرند و یا اینکه به طور همزمان از عمل هایی مانند سفید کردن واژن و یا لابیاپلاستی نیز استفاده می کنند.

با انجام این تست می توانید تشخصی دهید که آیا به جراحی تنگ کردن واژن و یا روش های تنگ کردن آن نیاز دارید یا خیر؟

بهتر است در پاسخگویی به سوالات صادق باشید و البته این را بدانید که این یک تست تقریبی است و نتیجه نهایی برای اینکه آیا نیاز به جراحی دارید یا خیر با معاینه بالینی جراح زیبایی تعیین خواهد شد.

آزمون

آیامن نیاز به جراحی تنگ کردن واژن دارم؟

آیا در واژن احساس بیرون زدگی و فشار می کنید؟

آیا ترشحات خونابه ای یا چرکی از واژن دارید؟

آیا بعد از رابطه جنسی در واژن احساس درد و خونریزی دارید؟

آیا در زمان برقراری رابطه جنسی احساسی ندارید؟

انجام جراحی تنگ کردن واژن همچنین برای خانم هایی که از درد مداوم ناحیه لگن رنج می برند نیز مفید است. بیرون زدگی واژن و یا افتادگی بیش از اندازه آن با درد ناراحت کننده ای همراه است که نیاز به درمان دارد. همچنین خانم هایی که در اثر گشادی واژن شاهد عفونت و یا لکه بینی هستند نیز باید درمان های لازم برای این عارضه را لحاظ کنند. به طور کلی فارغ از جنبه ی زیبایی، جراحی تنگ کردن واژن برای برخی از زنان یک امر ضروری و درمانی محسوب می شود که می تواند مشکلات و بیماری های ناحیه واژن را به خوبی درمان نماید.

مبتلایان به بی اختیاری ادرار

تنگ کردن واژن برای زنانی که دچار بی اختیاری ادرار هستند و کنترلی برای مثانه ندارند نیز مفید است. شل شدن عضلات واژن باعث می شود که با کوچکترین عطسه، سرفه و یا خندیدن شاهد نشت ادرار باشند و این مساله حتی با بلند کردن اجسام سنگین نیز ایجاد شود. برای درمان این بیماری علاوه بر رفع مشکلات مثانه و بررسی آن نیاز به تنگ کردن واژن برای جلوگیری از بروز بی اختیاری ادرار نیز خواهد بود.

در گذشته جراحی تنگ کردن واژن یک عمل زیبایی محسوب می شد اما امروزه علاوه بر مسائل زیبایی جنبه های درمانی آن نیز مهم واقع شده است.

در این بخش شما می توانید با ورود به کانال آپارات دکتر پوپک یحیوی فیلم ها و توضیحات لازم در خصوص جراحی های زیبایی زنان و عملکرد های درمانی را نیز مشاهده نمایید. امیدواریم که اطلاعات خوبی در این زمینه به شما عزیزان ارائه کرده باشیم.

آپارات دکتر یحیوی

افراد مبتلا به اختلالات جنسی

کاندیدای ایده آل برای جوانسازی واژن فردی است که نارضایتی جنسی را به دلیل کاهش حس، خشکی واژن یا درد در اثر مقاربت، یا کسانی که بی اختیاری یا شلی لابیای خارجی دارند، تجربه می کند. جوانسازی و تنگ کردن واژن با فرکانس رادیویی برای کسانی که به دنبال درمان اختلالات روانی جنسی مانند میل جنسی کم یا آنورگاسمی هستند، توسط بهترین جراح لابیاپلاستی تهران توصیه نمی شود.

ویژگی های بهترین جراح تنگ کردن واژن

بهترین جراح تنگ کردن واژن

برای انتخاب جراح تنگ کردن واژن نیاز است که شما به تخصص و تجربه ای که ایشان در اختیار دارند توجه نمایید.

یک جراح با تجربه با اتکا به هنر و سلیقه ای که دارد، علم و آگاهی خود را نیز در این مساله ادغام نموده و بهترین تصمیم برای انجام یک عمل موفق را اتخاذ می کند.

بهترین جراح تنگ کردن واژن کسی است که بتواند آسیب های وارد شده به واژن را به خوبی شناسایی کرده و تکنیک های روز دنیا برای ایجاد حالت کشسانی و جوانسازی مجدد آن را در اختیار داشته باشد.تجهیز بودن جراح به دستگاه های ارائه شده در این زمینه نیز حائز اهمیت است.

میزان رضایتمندی بالای مراجعین

یکی از مهم ترین مسائل برای انتخاب جراح زیبایی این است که مراجعین و بیماران ایشان رضایت بالایی از عملکرد و جراحی های ایشان داشته باشند. دقت داشته باشید که در زمان مراجعه به مطب یا کلینیک حتما با بیماران و افرادی که تحت جراحی تنگ کردن واژن قرار گرفته اند مصاحبه کنید و میزان رضایتمندی ایشان از جراحی تنگ کردن واژن را جویا شوید. بدون شک مراجعین با شما صادق خواهند بود و اگر مساله ای در میان باشد با شما مطرح می کنند. یک جراح با تجربه تمامی بیماران و مراجعین را در رضایتمندی کامل قرار می دهد.

رضایت مراجعه کننده عزیز از کشور ترکیه که بعد از زایمان طبیعی، تحت جراحی تنگ کردن واژن توسط دکتر پوپک یحیوی به نتیجه ایده آل رسیده اند.

صدای رضایت مراجعه کننده عزیز که تحت جراحی تنگ کردن واژن مشکلاتشان به خوبی بر طرف شده است.

ارائه مشاوره دقیق به بیماران

جراح تنگ کردن واژن باید بتوانید تمامی موارد و مسائل لازم را مورد نظر قرار دهد. معاینات ایشان باید دقیق باشد و البته در جلسه ای که شما ویزیت می شوید صادقانه و با دقت توصیه های لازم را ارائه نماید. ارائه مشاوره دقیق به شما کمک می کند که تصمیم بهتری برای روش تنگ کردن واژن بگیرید و بتوانید به راحتی درباره این جراحی اقدام نمایید. ممکن است جراح شما مشاوره های غیر حضوری و آنلاین نیز در اختیار داشته باشد که در زمان بعد از جراحی کمک بزرگی به شما برای رفع نیازها و پاسخگویی به سوالاتتان باشد.

مشاوره آنلاین دکتر یحیوی

حضور دکتر پوپک یحیوی در سامانه ماوراطب کمک می کند که شما بتوانید بدون مراجعه حضوری به مطب با ایشان در ارتباط باشید.

این سامانه با امکان تماس تصویری و صوتی به شما در ارتباط با پزشکان سعی دارد که مراجعه به پزشک در مواردی که نیازی به معاینه و یا انجام آزمایش نیست راحت تر و سریع تر انجام شود. شما عزیزان در طول دوران نقاهت بعد از جراحی می توانید با پزشک در ارتباط باشید و مسائل خود را با ایشان در میان بگذارید.

روش های انتخاب بهترین جراح تنگ کردن واژن

اگر فکر می کنید واژن شما عملکرد درستی ندارد درمان با فرکانس رادیویی ارزش بررسی دارد.این به ویژه در درمان شلی واژن در مدت کوتاهی پس از زایمان طبیعی موثر است. اما به همان اندازه، در طول یائسگی و بعد از آن، زمانی که آتروفی واژن (نازک شدن و خشک شدن دیواره‌های واژن) رایج است، درمان می ‌تواند تأثیر مثبتی بر همه چیز از رابطه جنسی دردناک گرفته تا افتادگی خفیف داشته باشد.
توصیه می شود برای انتخاب روش درمانی خود در تنگ کردن واژن با پزشک خود مشورت کنید.در این بخش روش های انتخاب جراح را اشاره کرده ایم:

جراح خوب برای تنگ کردن واژن باید این خصوصیات را داشته باشد :

با تجربه و متخصص باشد

در زمان انتخاب جراح واژن ، باید به مواردی مانند میزان تجربه، سابقه کاری بالا، تبحر و مهارت بالا ایشان دقت کنید. تا بتوانید به راحتی خود را به دستان ایشان بسپارید.زیرا اغلب مشاهده شده افرادی که توسط جراحان بی تجربه و بدون مهارت کافی در این زمینه جراحی شده اند عوارض نگران کننده و جبران ناپذیری را دریافت کرده اند.

استفاده از تجهیزات و روش های روز دنیا

مجهز بودن و به روز بودن جراح بسیار مهم است . از این رو پزشکی را انتخاب کنید که به تمامی تکنیک ها و تجهیزات ارائه شده در زمینه زیبایی واژن مجهز باشد و امکاناتی را که در این رابطه مورد نیاز است را در اختیار داشته باشد.

پیگیری و ارائه مشاوره صادقانه

اخلاق خوب و ارائه مشاوره ای صادقانه که درصد بیشتر آن درمان مشکلات بیمار باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر چند که این جراحی یک عمل زیبایی است اما جنبه ی مالی آن باید در اولویت پایین تری قرار بگیرد.یک پزشک باید اخلاق پزشکی داشته باشد و با بیماران خود به گونه ای رفتار کند که در همان جلسه اول مشاوره، اعتماد آنها را به خود جلب کند.در این جلسه مراقبت های لازم و هزینه لابیاپلاستی به شما اعلام می شود.

سوالات متداول تنگ کردن واژن

نام خود را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
نظر خود را بنویسید
ممنون بابت نظر دهی شما!

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

4 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *