Search
Close this search box.
بهترین دستگاه لاغری موضعی

بهترین دستگاه لاغری موضعی

آنچه می خوانید...

از بین بردن چربی در قسمت های مختلف بدن کار آسانی نیست . به خصوص اگر موضعی یا قدیمی باشد کار را برای متقاضیان سخت تر می کند. از این رو استفاده از روش های لاغری موضعی در کنار رژیم و ورزش بسیار موثر و مفید است. امروزه دستگاه های لاغری بسیار پیشرفته و قوی ارائه شده اند که می تواند در شکستن سلول های چربی و از بین بردن آن ها موثر باشند. این دستگاه ها که بدون تهاجم هستند کمک می کنند که بدن دچار واکنش های خاص برای از بین بردن چربی هایی شود که با ورزش و رژیم های سخت غذایی هم از بین نمی روند. دستگاه مگنت لاغری یک دستگاه لاغری موضعی است.

با تماشای این ویدئو با این دستگاه و عملکرد آن آشنا شوید.

چاقی موضعی زمانی ایجاد می شود که انباشتگی چربی در بخش خاصی از بدن مانند زیر شکم و یا در بازو یا ران ها وجود داشته باشد. شاید اندام لاغری داشته باشید اما پهلوهایتان انباشته از چربی و بیرون زده باشد و یا اینکه در قسمت کمر مقداری چربی در زیر بغل ها تجمع پیدا کرده باشند. ممکن است بعد از لاغری و زایمان در زیر شکم چربی هایی جمع شده باشد که اکنون از بین بردن و آب کردن آن برایتان دشوار است. هرچقدر که شما ورزش می کنید و وزن کم می کنید هم حجم قابل توجهی از چربی ها در قسمت های نام برده وجود دارد. در این صورت است که می توان گفت شما دچار چاقی موضعی هستید و نیاز دارید که از روش های موثر برای از بین بردن این نواحی کمک بگیرید.

اگر اهل ورزش و تمرینات لاغری باشید متوجه می شوید که از بین بردن چربی در برخی از نقاط بدن مانند کمر، پهلو، کشاله ران و یا پشت پا و زیر شکم بسیار دشوار است و تقریبا نیاز به یک برنامه ریزی سخت و تمرینات طاقت فرسا دارد.حتی شاید با انجام این امور نتیجه ای که انتظار دارید حاصل نشود. به همین منظور نیاز است که شما از روش های لاغری موضعی با دستگاه استفاده کنید.

دستگاه لاغری موضعی (مگنت لاغری) با ایجاد ارتعاش و حرارت انقباضاتی را در بدن ایجاد می کند که شما برای ایجاد آن نیاز به انجام تمرینات دشوار دارید.این دستگاه با شبیه سازی ورزش و ایجاد ارتعاش و ضربه به بدن ، باعث تجزیه و شکسته و شل شدن چربی هایی می شود که پیش از این سفت و انباشته هستند. چربی های قدیمی که در بدن وجود دارند مقاومت بالایی در برابر تحرک ، حرارت و یا رژیم غذایی دارند که در این صورت از بین بردن آن ها زمان و تمرینات بسیاری را نیاز دارد. دستگاه لاغری به شما کمک می کند که این فرآیند بسیار سریع اتفاق بیافتد و زودتر از آنچه انتظار دارید به اندام و سایز ایده آل خود برسید. برای انجام این کار نیاز است که تنها روی یک صندلی بنشینید و منتظر باشید تا اپراتور تنظیمات مخصوص و مختص بدن شما را انجام دهد. به کمک این دستگاه شما احساس می کنید که حرارت بدن بیشتر شده و در زیر پوست جنبش هایی را احساس می کنید. این همان فرآیند چربی سوزی است که بسیار سریع و راحت در حال انجام است. به کمک این روش به راحتی می توانید بخش هایی از بدن که دارای چربی احشایی است را تحت درمان لاغری قرار دهید.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

مزایای قوی ترین دستگاه لاغری موضعی

در کلینیک دکتر پوپک یحیوی شما می توانید از قوی ترین ، جدید ترین و کارآمد ترین دستگاه لاغری برای ایجاد فرم دلخواه در اندام خود کمک بگیرید. این تکنیک به شما کمک می کند که به راحتی بتوانید در طول چند جلسه درمان های لازم برای از بین بردن چربی را در اختیار داشته باشید. به خصوص در مواردی که شما به طور همزمان ورزش می کنید و رژیم غذایی تان را نیز رعایت می کنید نتیجه گیری از این روش بسیار موثر تر خواهد بود. این دستگاه قابلیت از بین بردن سلولیت های بدن را نیز دارد به همین منظور می توانید برای داشتن پاهایی صاف و جذاب از آن کمک بگیرید. همچنین از بین بردن چربی و کاهش سایز بازوها نیز از مواردی است که به کمک آن میسر خواهد بود.

لاغری شکم و پهلو

با نشستن روی صندلی مخصوص و ایجاد ارتعاشات و حرارت ملایم ضربه های بسیار سریع به قسمت شکم و پهلو وارد می شود که بدن را وادار به ایجاد انقباض می نماید. به صورت همزمان نیاز است که از ابزار های دیگر دستگاه که شبیه به اتو است کمک گرفته شود و در قسمت های مختلف شکم، زیر شکم و پهلو ها کشیده شود تا به صورت یکنواخت تمامی جهت های شکم و پهلو را تحت تاثیر قرار دهد. بع از پایان جلسه متوجه می شوید که زیر شکم شما دچار تغییراتی شده است و اکنون کاهش سایز و سفت شدن آن را احساس می کنید. با تکرار جلسات نتیجه بسیار مطلوبی را دریافت خواهید کرد.

لاغری کشاله ران و پشت ران

برای از بین بردن چربی پشت پا و فرم دهی به باسن این بهترین گزینه است که می توانید انتخاب کنید. از این دستگاه برای ایجاد فرم سفت تر و لیفت چربی های پشت ران به سمت باسن نیز کمک بگیرید. بدون شک اگر پاهای بزرگی داشته باشید حجم قابل توجهی از چربی ها در قسمت کشاله ران انباشته می شود که شما می توانید به راحتی به کمک این دستگاه چربی های این قسمت را از بین برده و باعث سفت تر شدن کشاله ران شوید.

همچنین اگر قسمت هایی از پا و ران شما دچار افتادگی و یا شلی شده باشد به خوبی با این دستگاه لیفت و سفت می شود که احساس خوشایندی را از داشتن پاهای زیبا و مقاوم در شما ایجاد می کند. همچنین این دستگاه برای درمان تکرر ادرار هم کاربرد دارد.

لاغری پهلو و کمر

تجمع چربی در پهلوها بسیار آزار دهنده است به خصوص زمانی که شما بخواهید لباس ها و شلوار های کوتاه بپوشید پهلو ها بیرون شده و ظاهر اندام شما را تحت تاثیر قرار می دهند. با توجه به دشواری حذف چربی های پهلو و کمر انجام لاغری موضعی در چنین مواردی بسیار موثر و مفید خواهد بود.

همچنین این دستگاه برای انباشتگی چربی در کمر و پایین بند سوتین مناسب است . این روش لاغری کمک می کند که کمرتان باریک تر و فرم دهی در آن مناسب تر ایجاد شود.در کنار تمامی کارایی های دستگاه لیفت و سفت کردن همزمان آن بسیار چشمگیر و وسوسه کننده خواهد بود.

دکتر پوپک یحیوی

دکتر پوپک یحیوی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ مدارک تخصصی نازایی از موسسه رویان

2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *